Rangschikking

 Liga Heren

01.
Knack Roeselare A
38
16
10
4
2
0
44
18
02.
VC Greenyard Maaseik
31
16
10
0
5
1
36
21
03.
Lindemans Aalst
30
16
8
2
4
2
37
24
04a.
Decospan Volley Team Menen
21
16
6
1
8
1
26
31
04b.
Volley Haasrode Leuven A
21
16
4
2
5
5
31
34
06.
WAREMME VOLLEY
20
16
4
3
7
2
27
36
07a.
TECTUM Achel
19
16
5
2
9
0
22
35
07b.
VOLLEY GUIBERTIN
19
16
3
3
6
4
28
37
09.
Caruur Volley Gent
17
16
5
0
9
2
22
37

 CHAMPION PLAY OFF LIGA HEREN

01.
VC Greenyard Maaseik
29
10
7
1
0
2
28
10
02.
Knack Roeselare
28
10
5
4
1
0
28
13
03.
Lindemans Aalst
19
10
5
0
4
1
18
17
04.
Volley Haasrode Leuven
18
10
5
0
3
2
20
18
05.
Decospan Volley Team Menen
6
10
0
1
7
2
10
29
06.
WAREMME VOLLEY
5
10
0
2
7
1
11
28

 Liga Heren Champion Final

01a.
Knack Roeselare
0
5
3
2
12
7
01b.
VC Greenyard Maaseik
0
5
2
3
7
12

 CHALLENGE PLAY OFF HEREN

01.
Tectum Achel
10
4
1
2
0
1
11
8
02.
Caruur Volley Gent
7
4
1
1
0
2
10
9
03.
VOLLEY GUIBERTIN
4
4
0
1
2
1
7
11

 Liga Heren Challenge Ticket

01a.
Decospan Volley Team Menen
0
2
2
0
6
3
01b.
WAREMME VOLLEY
0
2
1
1
4
5
01c.
Caruur Volley Gent
0
1
0
1
2
3
01d.
Tectum Achel
0
1
0
1
2
3

 Liga Dames

01.
Asterix AVO Beveren
46
18
13
3
1
1
51
16
02.
E.S. Charleroi Volley
40
18
12
0
2
4
45
21
03a.
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
37
18
10
3
4
1
41
23
03b.
Bevo Rekkenshop Roeselare
37
18
10
2
3
3
43
29
05.
VC OUDEGEM A
32
18
7
5
5
1
40
28
06.
VDK Bank Gent Damesvolley A
31
18
7
2
3
6
42
32
07.
Interfreight Brabo Antwerp VT
22
18
6
2
10
0
30
35
08.
Servantes Volley Noorderkempen A
19
18
5
1
10
2
25
38
09.
Dames Volley Haasrode Leuven A
6
18
2
0
16
0
7
48
10.
Trixxo LVL Genk
-18
18
0
0
18
0
0
54
18

 Liga Dames Qualifier 1

01.
Asterix AVO Beveren
17
6
2
2
1
1
15
11
02.
CapitalatWork BAO TCHALOU VOLLEY
13
6
2
2
1
1
15
11
03.
E.S. Charleroi Volley
10
6
0
1
1
4
11
17
04.
BEVO Rekkenshop Roeselare
8
6
1
2
2
1
12
14

 Liga Dames Qualifier 2

01.
VDK Bank Gent Damesvolley
22
6
6
0
0
0
18
4
02.
VC Oudegem
15
6
3
0
3
0
12
11
03.
Interfreight Brabo Antwerp VT
9
6
2
0
3
1
10
14
04.
Servantes Volley Noorderkempen
2
6
0
1
5
0
6
17

 Liga Dames Champion Final

01a.
Asterix AVO Beveren
0
3
2
1
6
4
01b.
CapitalatWork BAO TCHALOU VOLLEY
0
3
1
2
4
6

 Liga Dames Challenge Ticket

01a.
VDK Bank Gent Damesvolley
0
2
2
0
6
1
01b.
BEVO Rekkenshop Roeselare
0
2
0
2
1
6

 Nationale 1 Heren

01.
VT Marke-Webis Wevelgem
63
24
20
1
2
1
66
19
02.
Interfreight Brabo Antwerp VT
61
24
19
2
3
0
65
19
03.
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
52
24
15
1
3
5
61
33
04.
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
44
24
11
4
6
3
53
40
05.
V.C. Puurs - Sint-Amands A
42
24
13
1
9
1
47
39
06.
BW NIVELLES
40
24
9
5
7
3
51
44
07.
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
33
24
9
2
11
2
41
47
08.
VC Feniks Haacht
31
24
7
4
11
2
42
51
09.
Rembert Torhout Heren A
28
24
6
2
10
6
42
57
10.
Mendo Booischot A
25
24
6
2
13
3
38
53
11.
VT Safesign Hasselt
23
24
5
3
14
2
33
55
12.
KVC ZOERSEL A
17
24
2
3
14
5
31
64
13.
Topsport School Vilvoorde
9
24
1
3
20
0
18
67

 Nationale 2 Heren A

01.
KVC Lensonline Genk A
56
22
17
2
2
1
61
17
02.
VOLLEY GUIBERTIN B
55
22
16
3
2
1
60
18
03.
Reno-Energy VB Esneux
52
22
16
1
3
2
56
25
04.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
49
22
14
3
4
1
54
28
05a.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
36
22
10
2
8
2
43
37
05b.
VC Greenyard Maaseik
36
22
11
0
8
3
43
37
07.
Berg-op Wijgmaal A
33
22
10
1
10
1
40
40
08.
NAMUR VOLLEY
25
22
5
4
11
2
34
50
09.
WAREMME VOLLEY B
24
22
7
1
13
1
35
47
10.
BRUXELLES EST VC A
19
22
6
0
15
1
30
51
11.
Mendo Booischot B
11
22
3
0
17
2
18
58
12.
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
-22
22
0
0
22
0
0
66
22

 Nationale 2 Heren B

01.
Balti Kortrijk Spurs
56
22
15
5
1
1
62
23
02.
Knack Roeselare B
54
22
15
3
1
3
60
25
03.
M. Siks Blaasveld VC
41
22
10
4
5
3
51
37
04.
VC TESLA LINT A
37
22
7
7
6
2
50
40
05.
Caruur Volley Gent B
32
22
8
2
8
4
42
45
06a.
HZ 93 Hofstade-Zemst
31
22
9
1
10
2
39
45
06b.
Skill Volley Club Tournai
31
22
9
1
10
2
37
43
08a.
VC Packo Zedelgem A
25
22
5
3
10
4
39
51
08b.
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A
25
22
6
0
9
7
35
53
10.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren A
24
22
4
4
10
4
39
51
11.
KRUIKENBURG TERNAT A
23
22
6
2
13
1
35
52
12.
Olva Brugge A
17
22
2
4
13
3
32
56

 Nationale 2 Heren - Play Off 2des

01.
Knack ROESELARE B
1
1
1
0
0
0
3
1
02.
VBC GUIBERTIN B
0
1
0
0
1
0
1
3

 Nationale 3 Heren A

01.
Knack Roeselare C
53
22
12
8
1
1
62
29
02.
Dakwerken De Vos Denderhoutem
51
22
14
3
2
3
58
25
03.
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
49
22
15
2
5
0
53
25
04.
VC Kalken (A)
48
22
13
3
3
3
54
29
05.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
40
22
10
4
6
2
49
37
06a.
VC Felco Gavere
36
22
9
3
7
3
47
38
06b.
Rembert Torhout Heren B
36
22
9
3
7
3
48
39
08.
Roepovo Poperinge A
28
22
7
1
9
5
38
46
09.
Volley Bredene
26
22
5
4
10
3
36
49
10.
SSJ Hemelveerdegem A
17
22
2
2
11
7
32
58
11.
VT Marke-Webis Wevelgem B
8
22
1
1
17
3
15
63
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
4
22
0
1
19
2
11
65
01.
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
45
21
10
5
1
5
45
18
02.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
42
22
5
12
2
3
42
24
03.
SSJ Hemelveerdegem A
41
22
5
12
3
2
41
25
04a.
Dakwerken De Vos Denderhoutem
39
21
7
6
1
7
40
23
1
04b.
VC Felco Gavere
39
22
6
7
2
7
39
27
06.
Knack Roeselare C
38
22
5
8
2
7
38
28
07.
VC Kalken (A)
30
21
4
5
4
8
30
33
08.
Rembert Torhout Heren B
28
22
3
7
7
5
28
38
09.
Volley Bredene
27
21
3
5
5
8
27
36
10.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
24
22
2
5
6
9
25
41
1
11.
Roepovo Poperinge A
17
22
1
2
9
10
17
49
12.
VT Marke-Webis Wevelgem B
16
22
3
2
12
5
18
48
2
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Nationale 3 Heren B

01.
Sporta Brussels Volley
60
21
19
1
0
1
62
8
02.
BW NIVELLES B
55
22
15
4
1
2
61
21
03.
VOLLEY GUIBERTIN C
47
22
12
4
3
3
54
30
04.
VBT Machelen A
41
21
11
2
4
4
50
35
05.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
35
22
8
4
7
3
43
42
06a.
BRUXELLES EST VC B
31
22
8
3
10
1
37
42
06b.
VC Chaumont
31
22
8
2
9
3
41
45
08.
JTV Dero Zele - Berlare
23
22
4
4
11
3
35
52
09.
Topsport School Vilvoorde
22
22
5
3
13
1
30
50
10.
VC WALHAIN
19
22
2
3
10
7
33
57
11.
Wolvertem Sporting
17
22
3
2
13
4
29
56
12.
Rempart-Nalinnes V.C.
12
22
1
3
15
3
23
60
01.
BRUXELLES EST VC B
48
22
9
9
1
3
48
18
02.
VOLLEY GUIBERTIN C
44
21
8
8
1
4
44
19
03.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
43
22
7
9
2
4
43
23
04.
BW NIVELLES B
42
21
8
7
2
4
42
21
05.
Sporta Brussels Volley
37
21
8
3
3
7
37
26
06.
VC WALHAIN
35
21
7
4
4
6
35
28
07.
Wolvertem Sporting
33
22
4
7
4
7
33
33
08.
VBT Machelen A
28
21
4
5
6
6
28
35
09.
JTV Dero Zele - Berlare
24
21
3
5
7
6
25
38
1
10.
Rempart-Nalinnes V.C.
23
21
3
5
9
4
23
40
11.
VC Chaumont
19
19
1
3
5
10
19
38
12.
Topsport School Vilvoorde
2
22
0
0
18
4
4
62
2
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Nationale 3 Heren C

01.
Volley Haasrode Leuven B
56
22
18
0
2
2
59
20
02.
FH NIJLEN A
54
22
17
1
3
1
58
21
03.
Golazo Averbode A
38
22
8
5
5
4
50
39
04a.
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
37
22
7
7
6
2
49
40
04b.
Interfreight Brabo Antwerp VT
37
22
9
4
7
2
46
40
06.
KVC ZOERSEL B
36
22
9
3
7
3
46
41
07.
Stalvoc Allimex Beverlo A
34
22
10
1
9
2
44
39
08.
B.V.C. Balen A
32
22
8
4
10
0
41
42
09.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
26
22
6
2
10
4
36
49
10.
Lizards Lubbeek-Leuven A
23
22
5
2
11
4
34
52
11.
Mendo Booischot C
16
22
3
1
13
5
25
57
12.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
7
22
1
1
18
2
15
63
01.
Volley Haasrode Leuven B
47
18
12
5
0
1
47
7
02.
Stalvoc Allimex Beverlo A
40
21
8
5
2
3
40
17
03.
FH NIJLEN A
34
17
6
7
1
2
34
16
04.
Lizards Lubbeek-Leuven A
33
21
4
6
2
9
33
30
05.
Golazo Averbode A
30
19
3
9
4
3
30
27
06.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
24
20
3
3
5
9
24
36
07a.
Mendo Booischot C
21
20
3
4
7
4
21
34
07b.
Interfreight Brabo Antwerp VT
21
16
4
2
3
6
22
23
1
09.
KVC ZOERSEL B
17
17
1
4
6
6
17
34
10.
B.V.C. Balen A
16
16
2
4
7
2
16
29
11.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
14
16
2
2
7
4
14
31
12.
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
13
15
0
4
4
6
14
28
1
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Nationale 3 Heren D

01.
Kivola Riemst A
52
20
17
0
2
1
55
15
02.
Entente Volley Club Athus-Messancy
46
20
14
2
4
0
51
22
03.
Herstal VBC
45
20
14
1
4
1
48
23
04.
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
41
20
12
2
5
1
48
29
05.
Volley Bouillon
33
20
7
5
6
2
45
37
06a.
KVC Lensonline Genk B
28
20
6
4
8
2
38
42
06b.
Lommersweiler V.B.C.
28
20
8
1
9
2
34
39
08.
VC OLNE MONTAGNARDS
21
20
5
2
11
2
31
46
09.
Mavo Dilsen-Stokkem A
15
20
4
0
13
3
24
49
10.
Reno-Energy VB Esneux
11
20
2
1
14
3
18
53
11.
St-Joseph Welkenraedt
10
20
2
1
15
2
17
54
01.
Herstal VBC
48
19
14
1
0
4
48
9
02.
Kivola Riemst A
47
19
11
6
0
2
47
10
03.
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
36
20
5
9
3
3
36
24
04.
KVC Lensonline Genk B
34
19
5
7
2
5
34
23
05.
Reno-Energy VB Esneux
30
19
5
4
3
7
30
27
06.
VC OLNE MONTAGNARDS
26
20
4
4
6
6
26
34
07a.
St-Joseph Welkenraedt
25
17
4
5
5
3
25
26
07b.
Entente Volley Club Athus-Messancy
25
19
1
8
4
6
25
32
09.
Volley Bouillon
24
19
2
6
4
7
25
32
1
10.
Mavo Dilsen-Stokkem A
17
19
2
2
8
7
17
40
11.
Lommersweiler V.B.C.
0
20
0
0
18
2
2
58
2
De rangschikking is nog niet beschikbaar.

 Nationale 3 Heren - Play Off 2des

01.
BW NIVELLES
1
2
0
1
0
0
5
2
02a.
Entente Volley Club ATHUS-MESSANCY
0
2
0
0
0
1
4
3
02b.
Dakwerken De Vos DENDERHOUTEM
0
0
0
0
0
0
0
0
02c.
VC Flamingo's-Heidesmash NIJLEN
0
2
0
0
0
0
0
4

 Heren Promo - Play Off 2des

01.
KVC Panda's LOKEREN
9
3
3
0
6
0
02.
FRANCHIMONT
5
3
2
1
4
3
03.
VC FLOOR F
4
3
1
2
3
4
04.
OT TOURNAI
0
3
0
3
0
6

 Nationale 1 Dames

01.
NRG VC Geel
67
26
20
3
2
1
72
21
02.
Volley Saturnus Michelbeke
57
26
18
0
5
3
62
32
03a.
Datovoc Tongeren
47
26
11
6
7
2
59
43
03b.
MATHECO NAMUR VOLLEY
47
26
12
5
8
1
58
43
05.
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
46
26
11
5
7
3
58
45
06.
Topsport School Vilvoorde
42
26
10
4
8
4
53
50
07.
Wevoc Wellen A
38
26
10
2
10
4
49
54
08a.
Bevo Beobank Roeselare A
35
26
9
3
12
2
48
52
08b.
Bidavo Bissegem A
35
26
9
3
12
2
48
55
10.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
32
26
5
7
11
3
46
60
11a.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A