Logo Volley West-Vlaanderen
Wat zoek je?
Menu
Beach
Info Beach
Kalender Beach
Reglementen Beach
Praktische info
Contactgegevens
Bestuur
Bestuursorgaan
Commissies
Verslagen
Competitie
Info 1 van de huidige competitie staat hier!
Beker
Bestelformulier
Volley Spike
Volleyspike, wanneer welke versie?
Wedstrijdbladen
Annorama
Homologatieformulier
Jeugd
S2V CLINICS
S2V TORNOOIEN
Aanvraag Plus 1 statuut
Volleytoer
Kalender
Klassement
Nuttige links
Recreatie
Reglementen
Scheidsrechters
Internationale spelregels IVS
Protocol
Statuut van de Scheidsrechter
Opleiding scheidsrechter
Startpagina
Kalender
Kalender
Reeks
Alle reeksen
Supercup Dames
Supercup Heren
Liga Heren
Liga Dames
Nationale 1 Heren
Nationale 2 Heren A
Nationale 2 Heren B
Nationale 3 Heren A
Nationale 3 Heren B
Nationale 3 Heren C
Nationale 3 Heren D
Nationale 1 Dames
Nationale 2 Dames A
Nationale 2 Dames B
Nationale 3 Dames A
Nationale 3 Dames B
Nationale 3 Dames C
Nationale 3 Dames D
Belgian Cup Heren
Belgian Cup Dames
Interfederale Beker Heren
Interfederale Beker Dames
WVL Beker Heren Nationaal
WVL Beker Dames Nationaal
WVL Beker Heren Provinciaal
WVL Beker Dames Provinciaal
WVL Beker U19 Jongens
WVL Beker U17 Jongens
WVL Beker U15 Jongens
WVL Beker U13 Jongens
WVL Beker U11 Jongens
WVL Beker U19 Meisjes
WVL Beker U17 Meisjes
WVL Beker U15 Meisjes
WVL Beker U13 Meisjes
WVL Beker U11 Meisjes
PROMO 1 Heren WVL
PROMO 2 Heren WVL
PROMO 3 Heren WVL
PROMO 1 Dames WVL
PROMO 2 Dames A WVL
PROMO 2 Dames B WVL
PROMO 3 Dames A WVL
PROMO 3 Dames B WVL
PROMO 4 Dames A WVL
PROMO 4 Dames B WVL
PROMO 4 Dames C WVL
PROMO 4 Dames D WVL
PROMO 4 Dames E WVL
Jongens U17 Niveau 1
Jongens U17 Niveau 2
Jongens U15 Niveau 1
Jongens U15 Niveau 2
Jongens U13 Niveau 1
Jongens U13 niveau 2 reeks A
Jongens U13 niveau 2 reeks B
Jongens U11 Niveau 1
Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1
Meisjes U17 niveau 1 Reeks A
Meisjes U17 niveau 1 Reeks B
Meisjes U17 niveau 2 reeks E
Meisjes U17 niveau 2 reeks F
Meisjes U17 niveau 2 reeks C
Meisjes U17 niveau 2 reeks D
Meisjes U15 niveau 1 reeks A
Meisjes U15 niveau 1 reeks B
Meisjes U15 niveau 1 reeks C
Meisjes U15 niveau 1 reeks D
Meisjes U15 niveau 2 reeks E
Meisjes U15 niveau 2 reeks F
Meisjes U15 niveau 2 reeks H
Meisjes U15 niveau 2 reeks G
Meisjes U15 niveau 3 reeks I
Meisjes U15 niveau 3 reeks J
Meisjes U13 niveau 1 reeks A
Meisjes U13 niveau 1 reeks B
Meisjes U13 niveau 2 reeks C
Meisjes U13 niveau 2 reeks D
Meisjes U13 niveau 3 reeks E
Meisjes U13 niveau 3 reeks F
Meisjes U13 niveau 3 reeks G
Meisjes U13 niveau 3 reeks H
Meisjes U13 niveau 4 reeks L
Meisjes U13 niveau 4 reeks I
Meisjes U13 niveau 4 reeks K
Meisjes U13 niveau 4 reeks J
Meisjes U11 niveau 1 reeks A
Meisjes U11 niveau 1 reeks B
Meisjes U11 niveau 2 ronde 1 reeks F
Meisjes U11 niveau 2 ronde 1 reeks G
Meisjes U11 niveau 2 ronde 1 reeks C
Meisjes U11 niveau 2 ronde 1 reeks D
Meisjes U11 niveau 2 ronde 1 reeks E
Volleytoer 2B Ereklasse ronde 1 reeks A
Volleytoer 2B Ereklasse ronde 1 reeks B
Volleytoer 2B Ereklasse ronde 1 reeks C
Volleytoer 2B Eerste Klasse ronde 1 reeks D
Volleytoer 2B Eerste Klasse ronde 1 reeks E
Volleytoer 2B Tweede Klasse ronde 1 reeks F
Volleytoer 2B Tweede Klasse ronde 1 reeks G
Volleytoer 2B Tweede Klasse ronde 1 reeks H
Volleytoer 20 Ereklasse ronde 1 reeks A
Volleytoer 20 Ereklasse ronde 1 reeks B
Volleytoer 20 Ereklasse ronde 1 reeks C
Volleytoer 20 Eerste Klasse ronde 1 reeks D
Volleytoer 20 Eerste Klasse ronde 1 reeks E
Volleytoer 20 Eerste Klasse ronde 1 reeks F
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks G
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks H
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks I
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks J
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks K
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks L
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks M
Dames Recrea Reeks A
Dames Recrea Reeks B1
Dames Recrea Reeks B2
Club
Alle clubs
Alfa Solutions Tievolley Tielt (W-2041)
Alumni Dentergem (RW-RW0124)
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel (AT-2111)
Amuvo Dentergem (RW-RW0121)
Antwerp Indian Association (AA-2324)
Argos Waarschoot (O-0922)
Arvoc Arendonk (AT-0900)
Ass'nee Assenede VZW (O-0500)
Asterix AVO Beveren (O-0809)
AUBEL VBC (FVWB-LG5056)
Avanti Aalter (O-1539)
AVBS (Amicale Volley Ball Soignies) (FVWB-HT1480)
AVC Harelbeke (W-1220)
AVO Wemmel (VB-0161)
Axor Bocholt (L-1693)
B.O. Beach Vilvoorde (BV-BV0018)
B.V.C. Balen (AM-0722)
Balti Kortrijk Spurs (W-0198)
BARBAR GIRLS (FVWB-BX332)
BARBAR IXELLES VOLLEY (FVWB-BC5223)
BAUDOUR JS (FVWB-HT1564)
Bavo Bavikhove (W-1041)
Be Ru Voc Halle (VB-1057)
Beach Generation (BL-BL0017)
Beach Haacht (BV-BV0028)
Beach Projects Vlaamse Ardennen Oudenaarde (BO-BO0007)
Beach Volley Maaseik (BL-BL0004)
Beach10 Antwerpen (BA-BA0009)
Beachvolley Europe Brussels (BV-BV0027)
Beachvolley Smash Neerijse (BV-BV0020)
Beachvolley Support VZW (BL-BL0016)
Beachvolley Thor Tervuren (BV-BV0025)
Beobank Citivo Gits (W-0416)
Bepavoc Beringen (L-0992)
Berg-op Wijgmaal (VB-0823)
Bertrix VC Baudets (FVWB-LU0365)
Beveren Leie VBC (W-1928)
Bidavo Bissegem (W-0924)
Binchois VC (FVWB-HT295)
BMV Beveren Melsele Volleybal (O-0666)
Bovoc Bouwel (AH-1234)
Bravoc Ranst (AA-1887)
Brucap Beach Academy (BV-BV0011)
Brussels Volley (VB-0822)
BRUXELLES EST VC (FVWB-BC1064)
BW NIVELLES VOLLEY (FVWB-BW1563)
C.A.P.C.I.-WB (FVWB-BC0024)
CAPITALATWORK BAO TCHALOU VOLLEY (FVWB-HT0318)
Caruur Volley Gent (O-1921)
CHAUMONT VC (FVWB-BW1899)
Ciney V.C. (FVWB-NA1684)
Cosmos Wontergem (O-1353)
CSS Outdoor Living Mevoc Meerbeke (O-1443)
Daatmet Liedekerke (VB-0927)
Dakwerken De Vos Denderhoutem (O-2109)
Dames VC Eksaarde (O-1654)
Damesvolley Waregem (W-0673)
Darta Bevo Roeselare (W-0818)
Datovoc Tongeren (L-0608)
DAUPHINES CHARLEROI (FVWB-HT1199)
Davo Wevelgem (W-1530)
Davoc Lot (VB-0640)
Davolo Loppem (W-1780)
Davost Sint-Truiden (L-1570)
Davoz Zwevegem (W-0830)
DCA St-Ghislain (FVWB-HT733)
De Gelmers VBC Hoogstraten (AT-1148)
De Solvelders Tielt-Winge (VB-2309)
De Speelvogel Lendelede (RW-RW0110)
Decospan Volley Team Menen (W-0091)
Dievoc Diepenbeek (L-2166)
Divo Ingelmunster (W-1843)
Dosko@Ristorno Essen (AA-2133)
DV Hernieuwenburg-Wielsbeke (W-0482)
DVH Optimasi Hasselt (L-1273)
DVM Moorsele (W-0687)
Elckerlyc Zwevezele (W-0834)
Elvoc Elen (L-0716)
ENTENTE VC ATHUS MESSANCY (FVWB-LX1100)
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC (FVWB-LG1557)
ES CHARLEROI VOLLEY (FVWB-HT0811)
Evoco Comines (W-0499)
Fédération Volley Wallonie-Bruxelles (FVWB-0002)
Fit V.B.C. Ham (L-0759)
Fixit Volley Kalmthout (AA-1979)
FLOOR F VC (FVWB-NA5183)
Floralux Dynamivo Dadizele (W-1140)
Forza Evo Volley Oudenaarde (O-1463)
FRANCHIMONT THEUX (FVWB-LG1317)
Geel Zwart Wijnegem (AA-2271)
GEMBLOUX VC (FVWB-NA1180)
Gidas Gits (W-1510)
Gimm-E Waasland Kruibeke (O-1243)
Golazo Averbode (VB-2297)
Govok Cammaert Gooik VZW (VB-1709)
Griffoenen Steenhuize (O-0773)
Grivok Grimbergen (VB-1000)
HE-VOC Hechtel-Eksel (L-0828)
Heistse Volleybal Club (Heivoc) (RA-RA2294)
Hellvoc Hemiksem-Schelle (AA-1342)
Hermes Volley Oostende (W-0116)
HERSTAL VBC (FVWB-LG2025)
Heylen Vastgoed Wegi Lille (AT-1404)
HVC Helchteren (L-0373)
HZ 93 Hofstade-Zemst (VB-1626)
Idavoc (RW-RW0118)
Individueel Lid (IND-0001)
Izegems Volley Team (W-2147)
Jaraco As (L-2262)
Jemeppe V.C. (FVWB-NA1476)
Jeval Alken (L-2214)
Jevo Maldegem (O-0356)
Jong Edegem (AA-1004)
JTV Dero Zele - Berlare (O-0787)
KA.VO Sint-Eloois-Winkel (W-1470)
Kadee Bornem (AA-1107)
Kerdavo Avelgem (W-1529)
Kevoc Keerbergen (VB-1830)
Kevoc Kessenich (L-1526)
KGO Volley Kinrooi (L-1105)
Kinébeach VZW Destelbergen (BO-BO0010)
Kivola Riemst (L-1289)
KLB Sollenbeemd Halle (VB-1286)
Klein Maar Dapper (RA-RA0119)
Knack Roeselare (W-0534)
Kokaz Kontich (AA-1944)
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke (W-0354)
Koninklijke msiks Blaasveld VC (AA-1120)
Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden (L-0457)
Koninklijke Volleybalclub Maasmechelen (L-0221)
Koninklijke Volleybalclub Panda's Lokeren vzw (O-0815)
Koninklijke Volleybalclub Zoersel (AT-0903)
Kortrijk Beach Team (BW-BW0022)
Kovok Kortessem (L-0367)
Kreg Rotselaar (VB-1849)
Kruikenburg Ternat (VB-0680)
Kuros Zulte Damesvolley (O-2188)
KVC Lensonline Genk (L-0137)
LA CHAIN ORP (FVWB-LG1264)
Laakdal (AM-1816)
Ladies Zwevegem (RW-RW0120)
Lila's (RW-RW0117)
LIMAL OTTIGNIES SMASHING (FVWB-BW0610)
Lindemans Aalst (O-0679)
Lizards Beach Leuven Lubbeek (BV-BV0001)
Lizards Lubbeek-Leuven (VB-1791)
LOMMERSWEILER VBC (FVWB-LG1224)
Lovoc Lommel (L-0459)
M.V.C. Molenbeersel (L-2289)
Mardavo Marke (W-1157)
MASNUY VC (FVWB-HT1027)
MATHECO NAMUR VOLLEY (FVWB-NA0799)
Mavo Dilsen-Stokkem (L-0378)
Mavoc-Mechelen (AA-2156)
Mechelen Beach (BA-BA0029)
Mehoni Zuienkerke (W-2077)
Mendo Booischot (AH-1260)
Metanous Navok Ladies Nazareth (O-1770)
Mevo Ledegem (W-2093)
Mol Joenaited (RA-RA2291)
Molshoop Mol (RA-RA0117)
Molvoc Mol (AM-0896)
Monsheide VBC Peer (L-0923)
Mortsel Volley Antwerpen (AA-0127)
N.V.V. Tienen (VB-1405)
Navok Heren Nazareth (O-1016)
Nidak Nieuwkerken (O-2216)
Noust Spinley Dessel (AM-0957)
NRG VC Geel (AM-0449)
Olmense V.C. (AM-0858)
OLNE MONTAGNARDS VC (FVWB-LG1789)
Olva Brugge (W-0370)
Olvoc Olen (AH-0979)
OLYMPIC TOURNAI TEAM (FVWB-HT1129)
Ooigems Davoteam (RW-RW0108)
Ooivo Ooigem (W-0692)
Osta Berchem (AA-2153)
Osuna Volley Beauraing (FVWB-NA1908)
Oxaco BVC Antwerpen (AA-1269)
PCQ Beachteam Merchtem (BV-BV0024)
Pro Volley Mol (RA-RA2293)
Profondeville V.C. (FVWB-NA1891)
Promo V.T. Mouscron (FVWB-HT5139)
Promo Volley Basecles (FVWB-HT2071)
Rembert Beach Torhout (BW-BW0026)
Rembert Torhout Heren (W-0364)
REMPART NALINNES VC (FVWB-HT1431)
RENO ENERGY VB ESNEUX (FVWB-LG1577)
RIBAMBELLE MARCHIN (FVWB-LG1319)
Rijkevoc-Rijkevorsel (AT-1478)
Roepovo Poperinge (W-0383)
Romedenne Smash V.C. (FVWB-NA1711)
Romen Ladies Roeselare (RW-RW0122)
ROSAVO (RW-RW0125)
Roveka Stevoort (L-1254)
Royal ADS La Louvière (FVWB-HT54)
Royal Rixensart Volley (FVWB-BW1762)
ROYAL V.C. Jurbise (FVWB-HT0739)
Ruvo Ruddervoorde (W-0777)
RVC Bellegem (RW-RW0106)
Sarrako Kortemark (W-0907)
SC THIMISTER-HERVE (FVWB-LG1643)
School of Beach Zandhoven (BA-BA0019)
SELECTION FVWB (FVWB-5127)
Servantes Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren (AT-1026)
Sferos VBK Deinze (O-0519)
Sini-Beach Sint-Niklaas (BO-BO0008)
SKILL TOURNAI VC (FVWB-HT443)
Slovo Volley Brugge (W-2223)
Smash Neerijse (VB-1043)
Smash.CL.Ingelmunster (W-2028)
Smashattack (RA-RA2292)
Soncotra Poperinge (W-0930)
Spa Pepinster VC (FVWB-LG831)
Spa-Pepinster VC (FVWB-LG0831)
Spetter VZW Geel (BA-BA0014)
SPORTA BRUSSELS VOLLEY (FVWB-BC0108)
SPORTA EUPEN KETTENIS (FVWB-LG0637)
Sporting St Jan Hemelveerdegem (O-0697)
SPORTING VC HERMALLE (FVWB-LG0973)
Sportiva Langemark (W-1881)
St-Joseph Welkenraedt (FVWB-LG5049)
St-Louis Waremme V. (FVWB-LG5035)
Stalvoc Allimex Beverlo (L-0715)
Stavelot (FVWB-LG5014)
Sterko Kortenberg (VB-0182)
Sveka Schoten (AA-2103)
Tamera Lummen (L-0569)
Tectum Achel (L-0438)
Tent-Events Eevoc Ertvelde-Evergem vzw (O-1630)
Tesvoc Tessenderlo (L-0998)
Thaleia Beach Aalst-Lede (BO-BO0012)
Thuismakers Brabo Antwerp VT (AA-2304)
TJV Lindemans Zellik (VB-2248)
Tongerlo V.C. (L-0437)
Top Beachvolleybal Academie (BA-BA0015)
Topsport Davozon Zonhoven (L-1465)
Topsport School Vilvoorde (VVB-2290)
Trixxo Genk (L-2321)
V O L A K Vorselaar (AH-2238)
V.C. Brabo Bree (L-0047)
V.C. Dentergem (W-2230)
V.C. Helios Zonhoven (L-2266)
V.C. Kasterlee (AT-1312)
V.C. Lessines-Flobecq (FVWB-HT0486)
V.C. Puurs - Sint-Amands (AA-0877)
V.C. Retie (AM-0960)
V.C. Zavath Zaventem (VB-1115)
V.T. Lichtervelde (W-2234)
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas (O-0738)
VBC Betekom (VB-0686)
VBC Bevo Geetbets (L-1019)
VBC Doskom Moorslede (W-0554)
VBC Gaverhal Deerlijk (W-1132)
VBC GUIBERTIN (FVWB-BW2005)
VBC Katjes Ieper (W-1135)
VBC Lesse & Lhomme (FVWB-NA5190)
VBC Power Ravels (AT-2247)
VBC St-Joris (W-0597)
VBC Zandhoven (AH-1717)
VBT Machelen (VB-0431)
VC Apollo Koekelare (W-1058)
VC Athena Vielsalm (FVWB-LU0988)
VC Belvoc Belsele (O-2186)
VC BOUILLON (FVWB-LU0096)
VC Delhaize Lede (O-1113)
VC Felco Gavere (O-2096)
VC Feniks Haacht (VB-0893)
VC Flamingo's-Heidesmash Nijlen (AH-0664)
VC Flygha Grembergen-Hamme (O-1992)
VC Global Solar Kapellen (AA-1062)
VC Greenyard Maaseik (L-0334)
VC Hebo Borsbeke-Herzele (O-0725)
VC Heist Herenthout (AH-1253)
VC Jong Kuurne (W-1174)
VC Kalken (O-1464)
VC Knodde Meise (VB-0821)
VC Kortrijk (RW-RW0116)
VC Kruishoutem (O-1820)
VC Kuros Zulte (O-0849)
VC Lennik Dames (VB-2213)
VC Lennik Heren (VB-1755)
VC Lochristi-Wachtebeke (O-1112)
VC Molenstede (VB-1591)
VC MOSAN YVOIR (FVWB-NA865)
VC Olen (AH-1400)
VC Oudegem (O-1745)
VC Packo Zedelgem (W-1311)
VC Smash Lier (AA-2225)
VC Spectrum Moerbeke-Waas (O-0906)
VC St.Janskring Herentals (AH-0959)
VC Stabulois Etalle (FVWB-LU5162)
VC Tesla Lint (AA-2092)
VC WELBI Aalter / Ruiselede (O-1605)
VC WELBI Pervol Ruiselede vzw (W-1298)
VC Wivo Wingene VZW (W-0929)
VC Zutendaal (L-0939)
VCK Bolderberg (L-2095)
VCO FARCIENNES (FVWB-HT1208)
VCV Leefdaal-Bertem (VB-0685)
VDK Bank Gent Damesvolley (O-0236)
Velvoc Veltem-Beisem (VB-1969)
VHL Beachclub (BV-BV0023)
VKT Torhout (W-0239)
Vlamvo Vlamertinge (W-0753)
Vlavo Vlaamse Ardennen Volley Zottegem (O-0696)
Voc Schriek (AH-1736)
Vocelli Ellikom (L-0577)
Volanzo Landen-Zoutleeuw (VB-0856)
Volley Beerse (AT-2008)
VOLLEY BOUILLON (FVWB-LX0961)
Volley Bredene (W-1125)
Volley De Haan (W-0745)
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos (VB-1116)
Volley Fagnard Doische (FVWB-NA5159)
Volley Haasrode Leuven (VB-0122)
Volley Heist Dames (AH-2306)
Volley Heuvelland (W-2017)
Volley On Tour Gistel (W-2317)
Volley Oudenburg-Gistel (W-0588)
Volley Saturnus Michelbeke (O-0713)
Volley Schepdaal VZW (VB-0996)
Volley Team Brugge (W-0254)
Volley Team Damme VZW (W-1568)
Volley Team Diksmuide (W-1430)
Volley Team Initia Hasselt (L-0418)
Volley Team Temse (O-1283)
Volley Thor Tervuren (VB-0721)
Volley Westerlo (AH-1077)
Volleybal Club Berlaar (AH-2180)
Volleybal Club Herk-De-Stad (L-0650)
Volleybal Opwijk (VB-1880)
Volleybalclub B.V.S. Aarschot (VB-2270)
Volleybalclub Pelt (L-0647)
Volleyteam Real Wetteren (O-1650)
VOLL’OHEY (FVWB-NA5168)
Volmar Ekeren (AA-0520)
VOS Schilde (AA-1857)
Vosta Staden (W-2279)
VST Lions Beach Volley (BA-BA0021)
VST Lions Groot-Turnhout (AT-0413)
VT Gullegem (W-1032)
VT Marke-Webis Wevelgem (W-0468)
VT MERLO Lendelede (W-1994)
VTO Opglabbeek (L-2143)
VZW Schovoc Beverst (L-1523)
VZW Volley Venus Oostkamp (W-1670)
W.E.K. Loenhout (AA-2172)
WALHAIN VC (FVWB-NA5083)
WAREMME VOLLEY (FVWB-LG5134)
Wavoc Waverse VBC (AA-2125)
Wevoc Wellen (L-0813)
Wevok St.-Joris Weert (VB-0816)
Woka Wommelgem (AA-2284)
Wolvertem Sporting (VB-1072)
Wovo Malle (AT-1258)
Zovoc Lievegem (O-2281)
Zuidrand Jongens V.A. Hove (AA-2323)
Zuun Volleybal Club (VB-1533)
Week
Alle weken
ma 27/05/2024 - zo 02/06/2024
ma 03/06/2024 - zo 09/06/2024
ma 10/06/2024 - zo 16/06/2024
ma 17/06/2024 - zo 23/06/2024
ma 24/06/2024 - zo 30/06/2024
ma 01/07/2024 - zo 07/07/2024
ma 08/07/2024 - zo 14/07/2024
ma 15/07/2024 - zo 21/07/2024
ma 22/07/2024 - zo 28/07/2024
ma 29/07/2024 - zo 04/08/2024
ma 05/08/2024 - zo 11/08/2024
ma 12/08/2024 - zo 18/08/2024
ma 19/08/2024 - zo 25/08/2024
ma 26/08/2024 - zo 01/09/2024
ma 02/09/2024 - zo 08/09/2024
ma 09/09/2024 - zo 15/09/2024
ma 16/09/2024 - zo 22/09/2024
ma 23/09/2024 - zo 29/09/2024
ma 30/09/2024 - zo 06/10/2024
ma 07/10/2024 - zo 13/10/2024
ma 14/10/2024 - zo 20/10/2024
ma 21/10/2024 - zo 27/10/2024
ma 28/10/2024 - zo 03/11/2024
ma 04/11/2024 - zo 10/11/2024
ma 11/11/2024 - zo 17/11/2024
ma 18/11/2024 - zo 24/11/2024
ma 25/11/2024 - zo 01/12/2024
ma 02/12/2024 - zo 08/12/2024
ma 09/12/2024 - zo 15/12/2024
ma 16/12/2024 - zo 22/12/2024
ma 23/12/2024 - zo 29/12/2024
ma 30/12/2024 - zo 05/01/2025
ma 06/01/2025 - zo 12/01/2025
ma 13/01/2025 - zo 19/01/2025
ma 20/01/2025 - zo 26/01/2025
ma 27/01/2025 - zo 02/02/2025
ma 03/02/2025 - zo 09/02/2025
ma 10/02/2025 - zo 16/02/2025
ma 17/02/2025 - zo 23/02/2025
ma 24/02/2025 - zo 02/03/2025
ma 03/03/2025 - zo 09/03/2025
ma 10/03/2025 - zo 16/03/2025
ma 17/03/2025 - zo 23/03/2025
ma 24/03/2025 - zo 30/03/2025
ma 31/03/2025 - zo 06/04/2025
ma 07/04/2025 - zo 13/04/2025
ma 14/04/2025 - zo 20/04/2025
ma 21/04/2025 - zo 27/04/2025
ma 28/04/2025 - zo 04/05/2025
ma 05/05/2025 - zo 11/05/2025
ma 12/05/2025 - zo 18/05/2025
ma 19/05/2025 - zo 25/05/2025
ma 26/05/2025 - zo 01/06/2025
Type
Alle types
Competitie
Beker
Er zijn geen wedstrijden gevonden.
www.volleyscores.be