Kalender

Download .xls
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Jongens U19
Za 25/05/2024
09:30
NJEJU19-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
BW Nivelles Volley
Za 25/05/2024
10:45
NJEJU19-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Caruur Volley Gent
Knack Roeselare
Za 25/05/2024
13:30
NJEJU19-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Knack Roeselare
Waremme Volley
Za 25/05/2024
16:15
NJEJU19-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Caruur Volley Gent
Za 25/05/2024
12:15
NJEJU19-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
BW Nivelles Volley
Caruur Volley Gent
Za 25/05/2024
15:00
NJEJU19-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
BW Nivelles Volley
Knack Roeselare
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Meisjes U19
Zo 26/05/2024
15:00
NJEMU19-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Chaumont VC
VKT Torhout
Zo 26/05/2024
16:15
NJEMU19-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Bevo Beobank Roeselare
Zo 26/05/2024
10:45
NJEMU19-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Bevo Beobank Roeselare
VKT Torhout
Zo 26/05/2024
09:30
NJEMU19-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Chaumont VC
Zo 26/05/2024
13:30
NJEMU19-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VKT Torhout
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Zo 26/05/2024
12:15
NJEMU19-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Chaumont VC
Bevo Beobank Roeselare
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Jongens U17
Zo 26/05/2024
16:15
NJEJU17-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Knack Roeselare
Zo 26/05/2024
12:15
NJEJU17-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Chaumont VC
Knack Roeselare
Zo 26/05/2024
15:00
NJEJU17-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Chaumont VC
Rembert Torhout Heren
Zo 26/05/2024
09:30
NJEJU17-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Chaumont VC
Zo 26/05/2024
10:45
NJEJU17-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Knack Roeselare
Rembert Torhout Heren
Zo 26/05/2024
13:30
NJEJU17-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Rembert Torhout Heren
Waremme Volley
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Meisjes U17
Za 25/05/2024
15:00
NJEMU17-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
VDK Bank Gent Damesvolley
Za 25/05/2024
10:45
NJEMU17-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VBC Zandhoven
VDK Bank Gent Damesvolley
Za 25/05/2024
13:30
NJEMU17-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VDK Bank Gent Damesvolley
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Za 25/05/2024
16:15
NJEMU17-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
VBC Zandhoven
Za 25/05/2024
12:15
NJEMU17-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
VBC Zandhoven
Za 25/05/2024
09:30
NJEMU17-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Waremme Volley
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Jongens U15
Za 25/05/2024
15:00
NJEJU15-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VBC Guibertin
V O L A K Vorselaar
Za 25/05/2024
10:45
NJEJU15-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Knack Roeselare
V O L A K Vorselaar
Za 25/05/2024
13:30
NJEJU15-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
V O L A K Vorselaar
Waremme Volley
Za 25/05/2024
09:30
NJEJU15-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
VBC Guibertin
Za 25/05/2024
16:15
NJEJU15-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Knack Roeselare
Za 25/05/2024
12:15
NJEJU15-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VBC Guibertin
Knack Roeselare
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Meisjes U15
Zo 26/05/2024
13:30
NJEMU15-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Volley Haasrode Leuven
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Zo 26/05/2024
16:15
NJEMU15-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Olvoc Olen
Zo 26/05/2024
12:15
NJEMU15-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Olvoc Olen
Zo 26/05/2024
15:00
NJEMU15-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Volley Haasrode Leuven
Zo 26/05/2024
10:45
NJEMU15-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Olvoc Olen
Volley Haasrode Leuven
Zo 26/05/2024
09:30
NJEMU15-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Capitalatwork Bao Tchalou Volley
Waremme Volley
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Jongens U13
Zo 26/05/2024
09:30
NJEJU13-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Binchois VC
Royal ADS La Louvière
Zo 26/05/2024
13:30
NJEJU13-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Knack Roeselare
Binchois VC
Zo 26/05/2024
16:15
NJEJU13-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Binchois VC
Zuidrand V.A. Hove
Zo 26/05/2024
12:15
NJEJU13-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Royal ADS La Louvière
Zuidrand V.A. Hove
Zo 26/05/2024
15:00
NJEJU13-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Royal ADS La Louvière
Knack Roeselare
Zo 26/05/2024
10:45
NJEJU13-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Zuidrand V.A. Hove
Knack Roeselare
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Meisjes U13
Za 25/05/2024
12:15
NJEMU13-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Damesvolley Waregem
Za 25/05/2024
13:30
NJEMU13-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
VBC Zandhoven
V.C. Lessines-Flobecq
Za 25/05/2024
16:15
NJEMU13-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
V.C. Lessines-Flobecq
Damesvolley Waregem
Za 25/05/2024
10:45
NJEMU13-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Damesvolley Waregem
VBC Zandhoven
Za 25/05/2024
09:30
NJEMU13-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
V.C. Lessines-Flobecq
Waremme Volley
Za 25/05/2024
15:00
NJEMU13-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
VBC Zandhoven
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Jongens U11
Za 25/05/2024
13:30
NJEJU11-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Rembert Torhout Heren
Waremme Volley
Za 25/05/2024
09:30
NJEJU11-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
AVBS (Amicale Volley Ball Soignies)
Za 25/05/2024
16:15
NJEJU11-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Knack Roeselare
Za 25/05/2024
12:15
NJEJU11-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
AVBS (Amicale Volley Ball Soignies)
Knack Roeselare
Za 25/05/2024
15:00
NJEJU11-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
AVBS (Amicale Volley Ball Soignies)
Rembert Torhout Heren
Za 25/05/2024
10:45
NJEJU11-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Knack Roeselare
Rembert Torhout Heren
 Nationale jeugdkampioenschappen eindronde Meisjes U11
Zo 26/05/2024
12:15
NJEMU11-03
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Damesvolley Waregem
Zo 26/05/2024
10:45
NJEMU11-02
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Damesvolley Waregem
Volleybal Opwijk
Zo 26/05/2024
09:30
NJEMU11-01
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
SC Thimister-Herve
Waremme Volley
Zo 26/05/2024
16:15
NJEMU11-06
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
SC Thimister-Herve
Damesvolley Waregem
Zo 26/05/2024
15:00
NJEMU11-05
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Waremme Volley
Volleybal Opwijk
Zo 26/05/2024
13:30
NJEMU11-04
Spa, Centre Sportif de Warfaaz (La Fraineuse)
Volleybal Opwijk
SC Thimister-Herve
www.volleyscores.be